Kariéra u Strepsils

Jste student/ka nebo již absolvent/ka, a zvažujete, že zahájíte - nebo jste možná již zahájil/a - svou kariéru v oblasti spotřebního zboží (FMCG)? Hledáte kariéru nebo příležitost, kde budete rozhodovat a získáte skutečnou praxi při skutečné práci? Strepsils je jen jedna z celosvětově proslulých značek naší společnosti. RB nebo také Reckitt Benckiser (jak jsme známi oficiálně) je jednou z největších světových firem se zbožím pro domov, zdraví, a osobní péči, ale my nejsme slavní - slavné jsou naše značky!

Působíme ve více než 60 zemích a v každé z nich spolupracují lidé mnoha různých národností. Naše značky se prodávají téměř v každé zemi na světě a ve srovnání s konkurencí patříme k největším inovátorům na trhu. Skutečnou silou těchto značek jsou naši kolegové - jsou to nadaní, nadšení a podnikaví jednotlivci, kteří táhnou za jeden provaz.

Pojďte se podívat na náš styl a příležitosti, které nabízíme, na stránkách RB na adrese www.rb.com nebo nás navštivte na Facebooku ... člověk nikdy neví ...
ra.