Jak pomáhají léčivé prostředky na podrážděný krk

Všem se nám to už stalo. Pocit pálení při polykání a škrábání v krku vás v noci drží vzhůru. Přesně víte, co to je… začíná vás bolet v krku. Ať už to bylo pozdě v noci nebo náhlé během dne, váš krk by vás mohl trápit po celé dny. MY jsme tady pro to, abychom vám pomohli zbavit se toho rychle.  

Podívejte se na naše nové video znázorňující 24 hodin bolesti v krku. Představuje symptomy během dne i v noci a poskytne vám nejlepší způsoby léčby podrážděného krku.

 

Zde je několik cenných tipů a léčivých přípravků, které můžete používat během celého dne:

Jezte vyváženou stravu         

Ujistěte se, že jíte dostatečně výživná jídla, která obsahují ty správné vitamíny a minerály pro posílení vašeho imunitního systému.

Dbejte na své okolí

V průběhu celého dne mohou změny ve vašem prostředí, jako jsou kouř nebo teplota, dráždit váš krk. Zdržte se kouření cigaret a buďte si vědomí změn teplot. Pokud se venku otepluje, nezapomínejte pít ještě více.

Zůstaňte hydratovaní

Pitná voda vám během dne pomůže být dostatečně zavodnění a utiší nepříjemné bolesti v krku. Pití teplých nápojů, jako je čaj, také pomáhá zklidnit bolest ve vašem krku. Jen se ujistěte, že nápoj není příliš horký, protože teplé nápoje mají tendenci způsobovat další záněty. To platí také pro používání domácích léčebných prostředků jako je kloktání slanou vodou.

Zvlhčování vzduchu před spánkem

Horká sprcha s párou před uléháním do postele nebo zvlhčovač vzduchu mohou pomoci zmírnit bolest a připravit se na dobrý noční spánek. Zvlhčovače vzduchu nebo odpařovače uvolňují vlhkost do vzduchu, která může přispět ke snížení bolesti v krku. Nicméně, kontaminovaný zvlhčovač může na vás mít opačný účinek. Čistěte a dezinfikujte svůj zvlhčovač pravidelně, abyste odstranili choroboplodné zárodky [1].

Odpočiňte si

A konečně spánek, který patří mezi nejlepší prostředky v boji s bolestí v krku. Spánek pomáhá zvládat stres a zlepšuje náladu i váš imunitní systém. Bílé krvinky porážejí infekci, která způsobuje bolesti v krku a podobná nachlazení v hlavě. Málo spánku může ohrozit hladinu bílých krvinek [2]. Dostatečný odpočinek je nezbytný v boji proti bolestem v krku – až na jednu potíž.

Použijte sprej Strefen Sprej

Když máte bolesti v krku, zdá se nemožné VŮBEC se v noci vyspat. Zkuste Strefen Sprej pro rychlou pomoc s podrážděným krkem ve dne i v noci. Rychle zmírňuje bolest a poskytuje úlevu až na 6 hodin. Je klinicky prokázáno, že účinná látka flurbiprofen bojuje proti zánětu, který způsobuje bolest a otok.

Tento kapesní sprej lze jednoduše a snadno aplikovat, když hledáte účinnou pomoc na bolest v krku.

Efektivně vaši bolest zastaví a dopřeje vám klidný noční spánek, který vás posílí do dalšího dne bez omezující bolesti.

Lze jen těžko odhadnout, kdy vás začne bolet v krku. Bolest udeří bez varování a je dobré na to být předem připraven. Pokud symptomy přetrvávají, kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka. Klikněte sem a podívejte se na video o tom, proč je podrážděný krk tak bolestivý, a co je zánět.

 

Strepfen, Strepfen Pomeranč bez cukru 8,75 mg pastilky a Strepfen Sprej 8,75 mg orální sprej, roztok jsou léky k vnitřnímu užití.

Obsahují flurbiprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

 

[1] http://www.webmd.com/cold-and-flu/ss/slideshow-colds-nighttime

[2] http://www.dailymail.co.uk/health/article-90598/What-happens-body-youre-asleep.html